HAKKIMIZDA

LEZZET VE KONFOR BURADA...

Chamada, Florya sahil yolunda, deniz ve martıların sohbetleri eşliğinde popüler Türk müziğiyle damak zevkinize leziz mi leziz bir tat bırakan, sizleri güler yüzlü ve misafirperver kadrosuyla menekse sahil yolunda yepyeni bir hizmet anlayışı ile geniş, şık ve konforlu mekanın, birbirinden lezzetli, her damak tadına hitap eden dünya mutfağı ve mükemmel servisi ile sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebilmeniz için sizlere hizmet vermektedir...

Vizyonumuz hiç yorulmadan yenilikleri müşteri memnuniyetini ve talebini takip ederek, ileriki kuşakların da CHAMADA klasiğinden vazgeçmemesini sağlamak.

Misyonu ise; Her misafiri evindeki gibi hissettirmek.

Sıcak atmosferi, müşteri potansiyeli, genellikle aileler, şirket arkadaş grupları, düğün, nişan organizasyonlarıyla irili ufaklı gruplar oluşturmakta olduğu için önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.Ayrıca çocuklarınızıda unutmadık. Siz eğlenirken çocuklarınızda onlar için özel olarak hazırlanmış oyun odası ve PlayStation ile vakit geçirebilir eğlencenize devam edebilirsiniz.

Hafta ortaları şirket yemek organizasyonlarınız ve özel geceleriniz için; Sanatçılarımız muhteşem performansıyla sahne alabilmektedir.

Restaurantımızda gün ortasında iş temposundan sıyrılıp balık katında muhteşem günlük balık mezelerimizden ve balıklarımızdan seçebilir, size özel localarımızda aile ve şirket yemeklerinizi toplantılarınızı yapabilirsiniz..

Ayrıca; her Cuma Cumartesi gecesi canlı müzik eşliğinde eğlenceli dakikalar ile sizlerleyiz...